Druhy palivových soustav vznětových motorů

okruhy:3eoad

Klikové ústrojí motorů. Všechny okruhy rozpracovat z hlediska druhu a účelu, konstrukčního provedení, funkce, výhod a nevýhod, hlavních částí.. Zapalovací soustavy zážehových motorů. Palivová soustava vznětových motorů (přímý vstřik) 29)
spshronov.cz/zipy/okruhy_3eoad.pdf

Autonet: Střední škola, Vítkov - Podhradí

Téma č. 14 - Palivová soustava vznětových motorů vysvětluje základní rozdělení palivových soustav v kontextu vývoje od mechanicky řízených soustav po elektronicky řízené. Jednotlivé soustavy jsou popisovány z hlediska jejich.
net-auto.cz/moodle/course/category.php?id=6

maturitni_temata_MZ2012_SIV

soustavy a jejich popis.. Dvoudobé pístové spalovací motory – princip, rozdělení, p – V diagram, způsoby. Palivová soustava vznětových motorů. Regulace vznětových motorů – druhy a
spsul.cz/pdf/maturity/temata/2012/maturitni_temata_MZ2012_SIV.pdf

Elektronické soustavy užitkových vozidel

jsou druhým článkem soustavy řízení chodu vznětových motorů. U motorů s nepřímým vstřikem paliva do předkomůrky, nebo do vírové komůrky se používá vstřikovacích trysek otvíraných tlakem paliva přiváděného k nim ze vstřikovacího.
mjauto.cz/newdocs/ferenc/fer_mo10/fer_mo10.htm

Maturitní Otázky

15. a) Palivová soustava vznětových motorů . Přeplňování naftových motorů . Oběh s přetlakovým plněním a jeho výhody. b) Odstředivá čerpadla: princip, druhy . Schéma radiálního čerpadla. Schéma oběžného kola se vstupními a
merkur.isste.cz/files/VzorovMaturitnOtzky_SPS__4TS.pdf

STROJÍRENSTVÍ: 23. Spalovací motory

Příprava palivové směsi Nádrž – čistič paliva – palivové čerpadlo – karburátor. b) vznětové motory – vliv má kompresní poměr (čím je větší, tím je klepání menší); tvar a velikost spalovacího prostoru; palivo (cetanové číslo)
strojirenstvi.studentske.cz/2010/11/23-spalovaci-motory.html

Vznětové motory vozidel | Knihy.cpress.cz

. cetanové číslo a obsah síry v palivu - palivová soustava spalovacího motoru - vlastnosti paliv pro vznětové motory - vstřikovače a vstřikovací systémy - změna vstřikovacího tlaku a objemu paliva u řadového čerpadla - měřeni vlivu.
knihy.cpress.cz/vznetove-motory-vozidel.html

Palivová soustava vznětového motoru

2. vysokotlakou část , která svojí činností vyvolává požadovaný vstřikovací tlak, pod kterým je palivo vstřikováno do komůrky nebo přímo do válce motoru. . Hlavní části palivové soustavy vznětového motoru 1. Palivová nádrž 2.
autoelektrika.netstranky.cz/palivova-soustava-vz.html

Motorová bible

Vznětový motor Pracovní fáze vznětového motoru Pracovní fáze vznětového motoru 1.) sání - Píst se pohybuje směrem do DÚ (dolní úvrať), přes sací ventil je nasáván vzduch. Těsně před horní úvratí je do válce vstříknuto palivo .
motorovabible.ic.cz/vznet.html

Automobil

Náplní může být buď směs paliva se vzduchem, jak je tomu u zážehových motorů, nebo čistý vzduch, do kterého se palivo po náležitém stlačení vstřikuje. Druhý případ je příznačný především pro vznětové motory.
mjauto.cz/newdocs/ferenc/motor/motor.htm